Nazwa Przychodni

niepubliczny zakład opieki zdrowotnej

Nasi partnerzy

Ericpol Sp. z o.o.

Ericpol Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla telekomunikacji i M2M oraz przedsiębiorstw opierających swoją działalność na nowoczesnych technologiach. Spółka Ericpol powstała w 1991 r. w Łodzi. Obecnie nasze biura w Polsce znajdują się również w Krakowie i Warszawie. Centra produkcyjne za granicą mieszczą się  na Białorusi, Ukrainie i w Szwecji.

Od 20 lat dostarczamy rozwiązania teleinformatyczne, skutecznie konkurując na rynku międzynarodowym. Wspieramy realizację strategii biznesowych klientów koncentrujących się na dostarczaniu innowacyjnych technologii i satysfakcji z jej użytkowania milionom ludzi na całym świecie.  W trakcie swojej działalności nawiązaliśmy długotrwałe relacje z globalnymi dostawcami i operatorami telekomunikacyjnymi. Dostarczamy rozwiązania i usługi dedykowane,zapewniamy usługi outsourcingu oraz wynajmu wysoko wykwalifikowanych zespołów inżynierskich. Zrealizowaliśmy ponad 630 kompleksowych długofalowych projektów w 70 krajach. Konkretnym świadectwem jakości naszych usług są Kluczowe Wskaźniki Osiągnięć (KPI – Key Performance Indicators) oraz wskaźniki time-to-market. Nasze kompetencje i odpowiedzialność sprawiają, że jesteśmy postrzegani jako godny zaufania i bezpieczny partner w interesach.

Program drEryk powstał z inicjatywy lekarzy i został zaprojektowany z myślą o personelu. Stworzony wspólnie przez specjalistów medycyny i informatyków przyczynia się do znacznego skrócenia czasu pracy personelu medycznego. drEryk jest w pełni dostosowany do wymogów prawnych stawianych przed świadczeniodawcami w zakresie sprawozdawczości oraz gromadzenia danych medycznych pacjentów. 


Nazwa: Sekcja 1

Czy chcecie Państwo aby pokój zabiegowy dla dzieci miał na ścianach postacie z bajek?

tak
nie
nie wiem
oprogramowanie dla przychodni

Dane kontaktowe

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej
ul. Nazwa Ulicy 12                 00-111 Nazwa Ulicy

Telefon:

+48 605 506-406
+48 12 342-4403

 

projektowanie stron www

projektowanie stron WWW