Nazwa Przychodni

niepubliczny zakład opieki zdrowotnej

Aktualności

21.03.2012
DrEryk na Targach Salmed 2012

Reprezentowaliśmy Ericpol na Międzynarodowych Targach Sprzętu i Wyposażenia Medycznego – Salmed 2012.


Podobnie jak w latach ubiegłych, Sektor Aplikacji Medycznych reprezentował Ericpol na tegorocznych Międzynarodowych Targach Salmed w Poznaniu.

Na naszym stoisku można było zapoznać się z najnowszą wersją oprogramowania drEryk oraz możliwościami programu erLab, służącego do bezpiecznej wymiany informacji pomiędzy laboratorium analitycznym i placówką medyczną.

Handlowcy z Sektora Aplikacji Medycznych prowadzili prezentacje programu i odpowiadali na pytania związane z informatyzacją palcówek medycznych. Chętni mieli możliwość przetestowania drEryka. Do dyspozycji klientów były płyty CD z najnowszą wersją demonstracyjną programu oraz foldery przedstawiające rozwiązania wprowadzone na rynek przez nasz Sektor.

Podczas drugiego dnia Targów Medycznych Salmed 2012 miała miejsce konferencja „Forum Doświadczeń Informatycznych w Ochronie Zdrowia”.

Jej tematem były oczekiwania lekarzy oraz dyskusja na temat rozwiązań wspomagających ich w codziennej pracy. Uczestnicy konferencji zgodnie uznali, że informatyzacja służby zdrowia jest przyszłością i znacznie usprawni pracę zarówno w gabinecie lekarskim, jak i w całej placówce. Stwierdzono jednoznacznie, że system obsługujący placówki medyczne musi pozwolić lekarzowi na szybką, intuicyjną i bezpieczną pracę.

drEryk to oferta Ericpola, która spełnia oczekiwania środowiska lekarskiego. Wymóg informatyzacji placówek medycznych to realna szansa, aby drEryk zagościł w większości z nich.

O drEryku można więcej przeczytać tutaj
 


pokaż wszystkie wiadomości ››

Czy chcecie Państwo aby pokój zabiegowy dla dzieci miał na ścianach postacie z bajek?

tak
nie
nie wiem
oprogramowanie dla przychodni

Dane kontaktowe

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej
ul. Nazwa Ulicy 12                 00-111 Nazwa Ulicy

Telefon:

+48 605 506-406
+48 12 342-4403

 

projektowanie stron www

projektowanie stron WWW