Nazwa Przychodni

niepubliczny zakład opieki zdrowotnej

Aktualności

19.03.2012
drEryk w prasie specjalistycznej

drEryk to program stworzony przez Ericpol z inicjatywy lekarzy. Jego początki sięgają 2005 roku, kiedy w odpowiedzi na potrzeby sektora medycznego rozpoczęły się prace nad produktem dedykowanym gabinetom lekarskim podstawowej opieki zdrowotnej. Pierwsza wersja programu została wprowadzona na rynek w roku 2006 i od tej pory program nieustannie rozwija się w kierunku zwiększenia funkcjonalności oraz możliwości praktycznego zastosowania w kolejnych specjalizacjach. Opracowany został moduł importu dokumentacji zewnętrznej i moduł dedykowany stomatologii (zakończony) oraz kardiologii i ginekologii, które już niedługo pojawią się na rynku. Najnowszym produktem oferowanym przez Sektor Aplikacji Medycznych jest innowacyjny system ErLab gwarantujący bezpieczną (poprzez zgodność z GIODO) i automatyczną komunikację pomiędzy placówką medyczną a pracownią diagnostyczną.

drEryk to przykład realizacji strategii Ericpol w obszarze dywersyfikacji i budowania przewagi konkurencyjnej. To produkt, który inteligentnie i kompleksowo podchodzi do potrzeb rynku, a skierowany jest do odbiorcy nietypowego, bo spoza branży telekomunikacyjnej. Cieszy się wielkim uznaniem na rynku, zdobywa coraz więcej klientów, a promowany jest między innymi przez publikacje, do lektury których zachęcam.

W najnowszym miesięczniku Nowoczesna Klinika pojawił się artykuł na temat drEryka z wypowiedziami Agnieszki Zdziarskiej. O programie pisze również Piotr Staniec w Niezbędniku Kadry Zarządzającej ZOZ 2012.

Nowoczesna Klinika.pdf

Niezbędnik Kadry Zarządzającej ZOZ.pdf


W artykułach mowa jest o warunkach koniecznych do wdrożenia drEryka w placówce medycznej oraz o płynących z jego wdrożenia korzyściach. A tych jest wiele, bowiem program nie tylko ułatwia pracę personelowi medycznemu, ale służy też dobru pacjenta.

drEryk spotyka się z dużym zainteresowaniem ze strony profesjonalistów medycznych. Od sierpnia 2014 wprowadzony zostanie ustawowy obowiązek prowadzenia dokumentacji medycznej w formie elektronicznej, ale nie jest to jedyny powód, dla którego drEryk cieszy się rosnącą popularnością. Użytkownicy oceniają go jako najlepszy produktu na rynku, a ocena ta skutecznie motywuje nas do wzmożonych prac nad kolejnymi modułami.

Więcej o programie przeczytać można na stronie www.dreryk.pl.


pokaż wszystkie wiadomości ››

Czy chcecie Państwo aby pokój zabiegowy dla dzieci miał na ścianach postacie z bajek?

tak
nie
nie wiem
oprogramowanie dla przychodni

Dane kontaktowe

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej
ul. Nazwa Ulicy 12                 00-111 Nazwa Ulicy

Telefon:

+48 605 506-406
+48 12 342-4403

 

projektowanie stron www

projektowanie stron WWW